Otopark

ekil-otopark

EKİL OTOPARK İŞLETMECİLİĞİ,  18 senelik sektör deneyimi çerçevesinde 2009 yılında kurulmuş bir firma olmasına rağmen hızla büyümektedir.

Bunun doğal sonucu olarak,  yurt içerisinde eğitimlerini periyodik aralıklarla sürdüren eleman kadrosu ile zamanında ve doğru müdahale ile devamlılığı sağlamaya büyük hassasiyet göstermektedir.

7/24 hizmet verecek şekilde müşteri memnuniyeti odaklı anlayışına sahip, sağduyulu, yeniliklere açık ve dinamik kadrosuyla, bulunduğu konumu sürekli geliştirmeyi hedefleyen EKİL OTOPARK İŞLETMECİLİĞİ; girişimci, nitelikli ve önder bir kuruluş olarak Türkiye’de otopark işletmeciliğinin markası olmayı amaçlamaktadır.

Firmamızın imzasını taşıyan tüm projelerde, otopark alanları ve otopark içerisindeki dinamikleri ile ilgili tüm detaylar en ince noktalarına kadar çalışılmaktadır.

Yapılan çalışmalar neticesinde,  Tüm trafik akışı,   Güvenlik kontrolü,  Hızlı ve güvenli parklanma,  gerekli personel adetlerinin belirlenmesi,  Gerekli enformasyon donanımlarının yerleşimi,

gibi daha bir çok detayın yerleşim projesi, sözleşme aşaması ve sonrasında, hizmete bağlanmadan, firmamız tarafından her hangi bir ücret talep edilmeden Sizlere sunulmaktadır.

Sektörde Çeşitli Pozisyonlarda Hizmet Verilmiş Projelerin Belli Başlıları

CAPACİTY AVM

ATATÜRK HAVALİMANI

İSTİNYEPARK AVM

NİŞANTAŞI CİTY’S AVM

CEVAHİR AVM

ARENAPARK AVM

ARMONIPARK AVM ….

İŞLETME REFERANSLARIMIZ

BAKIRKÖY YENİMAHALLE TİCARET ve KÜLTÜR MERKEZİ KATLI OTOPARKI (800 Araç) (ARTAŞ İNŞAAAT)

HISTORIA AVM (600 Araç)

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ BAKIRKÖY YERLEŞKESİ (500 Araç)