Lojistik

ekil-lojistik

 

EKİL LOJİSTİK, 22 senelik alışveriş merkezi işletme deneyimi çerçevesinde 2009 yılında kurulmuş bir firma olmasına rağmen hızla büyümektedir.
Bunun doğal sonucu olarak, yurt içerinde eğitimlerini periyodik aralıklarla sürdüren eleman kadrosu ile zamanında ve doğru müdahale ile devamlılığı sağlamaya büyük hassasiyet göstermektedir.

Firmamızın imzasını taşıyan tüm projelerde, mal kabul alanları ve Alışveriş Merkezi içerisindeki dinamikleri ile ilgili tüm detaylar en ince noktalarına kadar çalışılmaktadır.

Yapılan çalışmalar neticesinde, Tüm mal trafik akışı, Güvenlik kontrolü, Ürünün hızlı ve güvenli teslimi, Gerekli personel adetlerinin belirlenmesi, Mal kabul alanlarının belirlenmesi, Gerekli enformasyon donanımlarının yerleşimi, gibi daha birçok detayın yerleşim projesi, sözleşme aşaması sonrasında, hizmete başlanmadan, firmamız tarafından her hangi bir ücret talep edilmeden Sizlere sunulmaktadır.

TORIUM AVM
HISTORIA AVM
ARENAPARK AVM

gibi önemli projelere imza atmış olmanın haklı gururunu taşımakta olan firmamız, Sizlere de hizmet vermekten büyük gurur ve mutluluk duyacaktır.